12kolemjdouc

Jak nepromarnit život?

nechci byt stary a myslet si, ze jsem mohl zit jinak/lepe. co mam delat? mam pocit, ze neziju plno. jako kdybych byl stary a rekl si – to bylo vse? to mel zivot! spis chci mit pocit kdy si rikam „to byla jizda“

Nejlepší odpověď
annas

Každý je přece strůjcem svého štěstí, každý uznává jiné hodnoty. Co znamená pro vás pocit „žít naplno“?

Zkuste přemýšlet! Nebo necháte za sebe přemýšlet někoho jiného?

Další odpovědi
Gonfaloniér

Je to jednoduché. Ujasni si, co vlastně v životě chceš a pak si jdi za tím. Říká se tomu ctižádost.

Drap

Tak žij naplno

Justin1

Žít naplno znamená dělat věci, které Tě naplňují a na které budeš rád vzpomínat, až už je nebudeš moci dělat.

Žít naplno neznamená obětovat budoucnost, aby sis užil současnost. Takže žádné návykové látky, hazardní hraní, promiskuita, nekontrolované rozhazování peněz a jiné rizikové chování.

Butters_xD

Stanov si nějaký cíl :)

paul1

Každý na to má jiné měřítko. Pro mne žít naplno znamená někomu pomáhat, někomu dělat radost, prostě pro někoho žít, ale současně nečekat co za to.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.