Jak nepromarnit den?

Nejlepší odpověď
annas

JKaždý to vidí jinak, takže těžká rada.

Někomu čas přebývá, jiný ho má málo., jeden si ho užívá naplno, durhému proklouzne mezi prsty a ani si neuvědomí, že čas odměřil dalších 24 hodin z jeho života.

Pokud se rozhodneme lépe využít čas, tedy ho zbytečně nepromarnit. lze to třeba tím, že budete dělat to, co chcete, budete přemýšlet, o čem chcete. Budete dělat to, co vás napadne, co vás baví, zaměříte se na druhé..

Vyjděte z toho, že zhodnotíte, co se vám povedlo, komu jste pomohl, třeba náhodně, zda všechno, co s jste dělal, mělo smysl. Možná něco, co jste udělal, považujete za zbytečné, ale už nezměníte.

Proto žijtte pro druhé, občas rozjímejte, mějte radost z maličkostí, rozdávejte lásku, vyvarujte se smutku či nenáuvisti Nic neberte jako samozřejmost, co má být, to má být.

Další odpovědi
Nespi

Přestat psát stupidní otázky na odpovedi.cz by mohl být docela dobrý začátek.

MK44

Pokud to u Vás, pane kolego, vypadá, že by Vám kousek dne vybyl nevyužit a tak přišel na zmar, pošlete mi ho třeba mejlem. Mně se bude dneska odpoledne každý kousek dne hodit. 😉

fcoop

Na to tedy žádný recept neexistuje.
Moudré rady typu":Žij tak, jako kdybys měl zítra umřít".......­......to zní mohutně,ovšem představ si to v praxi.
To známé žití naplno,na plný plyn.........­.....jak to tak asi vypadá?
Někdo by byl věčně v lihu,druhý by se nonstop procházel po lese a kochal by se,někdo by stále četl a hltal nové horizonty a někdo by si třeba hodil voprať – vždyť kam bych se hnal,když zítra........­......možností je cca 7 miliard.
Bohatě stačí,když si večer řekneš:„Ušlo to“. A nešel spát nas.........

MonkeyKing

Pomáhej druhým a nikdy žádný den nebude promarněný

anonym

Nevím jestli sem dobře porozuměla otázce, jiným způsobem řečeno, ptáš se co dělat? Pokud ano tak tady sem ti vypsala mé nápady.....

Zajdi si naprocházku do přírody, nebo zajdi na houby. Podívej se na internet, jestli nejsou v tvém okolí nějaké akce a navštiv je (oslavy, hody atd…)
Zajed si nakole.
Navštiv nějakou kulturní památku (zámeek, kaplu…)
Uklid si dům.
Navštiv známé, příbuzné. (když navštívíš babičku nebo mamminku určitě budou mít velkou radost, popřípadně s nimi zajed na menší výlet, klidně i na ty houby)
Uvař něco dobrého pro někoho s kým bydlíš (manželku atd…)
Najdi si nějakou zábavu která by tě bavila…

marci1

Žít každý den na maximum, užít si ho. Dělat to, co má člověk rád, co ho zajímá, baví. Radovat se z maličkostí, říká se : „Člověče, zastav se a přivoň si k růži“. A samozřejmě : „Práce šlechtí člověka“! 🙂
Doplňuji:
Pro mě je třeba velmi důležité jít do lesa. V přírodě mám pocit, že žádný den nepromarním. 🙂

zjentek

je to jednoduché- snaž se nepromarnit svůj život ,)

postcd

stanovit si nějaký cíl, napsat si ho a uvědomit si že je to dobrý, hodnotný cíl. následně si ho během dne připomínat a znovu si uvědomovat proč ten cíl chci dělat…