bolak

Jak nejlevněji poslat předmět 44×52×4mm o váze 50g?

Myslíte že by to šlo normálně v obálce, nalepit známku a hodit do schránky? Nebo je nějakej jinej způsob? Předpokládám že mi to nikdo levněji než Česká Pošta neodešle, nebo jo?
Doplňuji:
A v případě že bych to chtěl poslat jako obyčejný balík, jak by to bylo s cenou (jak bez dobírky tak s dobírkou)?

Nejlepší odpověď
Drap

Dát do obálky, poslat pomocí ČP a bude to za 13, popřípadě za 17 kč

Další odpovědi
magorvkleci

pokud nezáleží na tom, jestli se to (ale fakt náhodou) ztratí, tak obyčejné psaní u české pošty je jistě nejlevnější
nejmenší rozměr je ale 140×90
do 50g to stojí po Česku 13,– a do 100 g 17,–
do Evropy 25,– a 41,–
mimo Evropu 30,– a 47,–

anonym

Pošli mi to a já to adresátovi donesu.
Jinak se drž drapovy rady.

Lamalam

Zajdi na poštu, paní za přepážkou ti přesně poradí.

Hamon

Nejlevneji? Poslat vetrem.

bolak

magorvkleci: jako obálka nad 50g je za 17Kč? a co když to pošlu za těch 13,– a ono to bude mít o gram víc, to se mi pak vrátí zpátky nebo co se stane?

magorvkleci

doplatí to příjemce (pokud bude chtít, nebo to odmítne a pošlou ti to zpátky)

bolak

barbakan: dyť ani nevíš kam to chci poslat :))

anonym

.. dyť tam bude asi adresa, neee?

bolak

a ty jsi všudyzdejší? :)