Avatar uživatele
Melounek6

Jak navázat kontakt s klukem?

Líbí se mi jeden kluk – společnou máme jen němčinu. Zkoušela jsem mu napsat přes messenger, ale neodpověděl-asi na něj moc nechodí. Chtěla bych si vedle něj sednout v němčině (sedí sám) ale nevím jestli to není chyba-abych to nepokazila. Do teď jsem seděla s jedním kamarádem, tak si už budu sedat sama, aby to nevypadalo, že spolu chodíme. Pokud byste někdo měl nějakou radu, budu vám vděčná.
PS. Je nam 14

Zajímavá 0 před 1790 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste si pročíst odpovědi v archivu, třeba se dovíte víc.

Když jste s ním v hodině, proč mu píšete?: Není lepší se ho zeptat rovnou a vyřešit hned? Dát mu najevo svůj zájem, ale počítat i s tím, že vás může odmítnout.

Dává vám nějak najevo, že se mu líbíte,? On by vás mohl požádat, abyste si sedla s ním.

Ale měla byste to říct kamarádovi, proč ho chcete v lavici opustit. Z ničeho nic si odsednout, je nefér vůči tomu, koho nazýváte kamarádem. Pokud s někým sedím v lavici, neznamená to, že jsem do něho třeba zamilovaná.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Skutečnost, že neodpověděl, může znamenat i nezájem.

Těžko říct, jestli to bude chyba. Dokud to nezkusíš, nezjistíš to.
Možná se napřed zkus zeptat, proč ti neodpověděl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
yuko

Tak ve 14 fungovalo, že jsem si v kreslení sedla za něj. Pokaždé, když se otočil, prohodili jsme pár slov. Díky němu jsem taky pěkně kreslila. Pak už je kousek k tomu, začít se více přátelit. Třeba jezdí rád na kole. Zjisti, co ho baví. Copak se už neumíte normálně bavit? Vše si musíte nejdřív napsat?

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek