Melounek6

Jak navázat kontakt s klukem?

Líbí se mi jeden kluk – společnou máme jen němčinu. Zkoušela jsem mu napsat přes messenger, ale neodpověděl-asi na něj moc nechodí. Chtěla bych si vedle něj sednout v němčině (sedí sám) ale nevím jestli to není chyba-abych to nepokazila. Do teď jsem seděla s jedním kamarádem, tak si už budu sedat sama, aby to nevypadalo, že spolu chodíme. Pokud byste někdo měl nějakou radu, budu vám vděčná.
PS. Je nam 14

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pročíst odpovědi v archivu, třeba se dovíte víc.

Když jste s ním v hodině, proč mu píšete?: Není lepší se ho zeptat rovnou a vyřešit hned? Dát mu najevo svůj zájem, ale počítat i s tím, že vás může odmítnout.

Dává vám nějak najevo, že se mu líbíte,? On by vás mohl požádat, abyste si sedla s ním.

Ale měla byste to říct kamarádovi, proč ho chcete v lavici opustit. Z ničeho nic si odsednout, je nefér vůči tomu, koho nazýváte kamarádem. Pokud s někým sedím v lavici, neznamená to, že jsem do něho třeba zamilovaná.

Další odpovědi
ivzez

Skutečnost, že neodpověděl, může znamenat i nezájem.

Těžko říct, jestli to bude chyba. Dokud to nezkusíš, nezjistíš to.
Možná se napřed zkus zeptat, proč ti neodpověděl.

yuko

Tak ve 14 fungovalo, že jsem si v kreslení sedla za něj. Pokaždé, když se otočil, prohodili jsme pár slov. Díky němu jsem taky pěkně kreslila. Pak už je kousek k tomu, začít se více přátelit. Třeba jezdí rád na kole. Zjisti, co ho baví. Copak se už neumíte normálně bavit? Vše si musíte nejdřív napsat?