Aukkimi

Jak navázat kontakt s klukem ze třídy?

Dobrý den, nedávno jsem přestoupila na novou školu a líbí se mi zde jeden kluk, ale nevím jak ho zaujmout a dát se s ním do řeči, jak s ním navázat nějaký kontakt,abych mu nepřišla otravná a tak dále.. Za vaše odpovědi budu ráda. (Podotýkám že se jedná o základní školu)

Nejlepší odpověď
marci1

Doporučuji navázat „oční kontakt“. 🙂

Další odpovědi
sesednizkola

Prines mu svacinu do skoly, par plechovek plzenskyho a siska uheraku udela radost kazdemu . treba si pak rekne o cislo. jina moznost asi neni. je to velmi slozita situace, neobvykla

Domi35003

Měla sem stejný problém jako ty :) Zkus za ním přijít a zeptat se ho na něco aktuálního co se třeba ve škole stalo třeba jak napsal písemku nebo tak a pak konverzaci rozvij do jiných rozměrů jako koníčky,domací mazlíčci atd…A nebo je i způsob začít přes sociální sítě ale ten nedoporučuji protože může se i stát že bude komunikovat jen přes ně :/ Jo a nebo ještě není špatný způsob porozhlédnout se s jakým kámošem ze třídy se tak baví začít se bavit sním a máš to :) Každopádně doufám že ti tohle k něčemu bylo a že ti to dobře dopadne :)

mojitek

šmankote,jak asi. Bez like na FCB ,sms z mobilu to je dilema,co? :D