lucinka2001

Co napsat klukovi a vadi ze pisu prvni ?

Dobry den vim ze tahle otazka je uz docela ohrana, ale nevim co mam napsat klukovi . Je mi teprve 14 a jemu taky . Poznali jsme se na tabore kde jsme si bavili jako nejlepsi pratele pred rokem a od te doby jsem mu napsala jen dvakrat . Vcera jsme si spolu psali vecer asi hodinu a odpovidal a sem tam se me taky ptal , ale vetsinu otazezek jsem podavala ja :) . Zajimalo by me jestli klukum vadi kdyz holka napise prvni . Mam mu napsat zase prvni ? A nebude ho to obtezovat a co mam psat ? :D pokud nekdo muze poradit treba i ze sve vlastni zkusenosti budu moc rada . Dekuji Ps : ano libi se mi

Nejlepší odpověď
Agneta

„Je pravda, že když děvčata píšou první, naznačují že se jim chlapec líbí. 😉“
Bravo Mravenec…:DDD
A já doplňuji: „což se zase chlapcům velice líbí“ :DDD
Ono se jim v podstatě líbí kdeco…ale kdyby sis na něj někdy z legrace sedla (když bude on sedět někde na lavičce), tak to se mu bude sice taky líbit, ale nesmíš na něm sedět dlouho, mám to vyzkoušené…:DDD

Další odpovědi
anonym

Pokud po něm toužíš a máš k němu sympatie,proč né,nevidím v tom problém.

Mravenec

Je pravda, že když děvčata píšou první, naznačují že se jim chlapec líbí. 😉

Ale pokud je to pravda, že se ti líbí, neváhej mu napsat.

Nevím o čem jste si psali, tak je těžké navázat konverzaci.

Teta Agneta ví, o čem mluví!! 😁

rrihamirek1

tak mne by to nevadilo

nosahosa

Jasně že napiš první, proč by to mělo vadit? Naopak já jsem mnohem radši když mi kamarádka napíše první než abych jí psal první pořád já ale zase jestli budeš psát celý měsíc vkuse jenom ty první tak to moc dobře není… :) Jinak pravdu má jak strejda Mravenec tak teta Agneta. :)

Hlada

Podruhé můžeš, potřetí to už nedělej. Sice bys mu posílila jeho ego, sama by ses ale dostávala do submisivní pozice. Vztah by měl být vyrovnaný.
Otázkou je, zda mu psaní vyhovuje. Nechápu, proč si píšete, když si můžete zavolat přes Skype.

ivzez

Klidně můžeš psát první, na tom není nic špatného.

Jestli ho to bude obtěžovat, poznáš snadno – třeba v jeho
ochotě odpovídat na tvé otázky, v tom, jak moc/jestli vůbec
ho zajímá něco o tobě (ptá se tě na něco?), …

Měla bys ale psát jenom tomu, s kým si máš co říct,
nevíš-li, co máš někomu napsat, nemá smysl mu psát.
(Nemůžeš mít stále za zády „poradce“, který by ti radil, co napsat/nač se zeptat.)

V tomto případě máš celkem dobrý základ ve vzpomínkách na tábor,
ve společných akcích/zážitcích, možná si pamatuješ, co ho zajímá, …
Nejlepší tématu k hovoru/kores­pondenci jsou ta, která zajímají oba dva.
To ale musíš vědět ty – my neznáme tebe ani jeho.

A psát pokud možno bez chyb, s diakritikou a interpunkcí,
potom se tvé zprávy (otázky) budou lépe číst jemu (i nám)…

______

Oprava překlepu…

Agneta

nosahosa !!! já nejsem žádná teta, jasný? :DDD
teta je tu jen jedna, a ta rozumí řádkům (mrkví a brambor:DDD)