Jak nastavit znělku SMS u Samsung i9001?

Prosím o radu, zda je možné nastavit v mobilním telefonu Samsung i9001 vlastní znělku zprávy? Mám uložené v telefonu nějaké vlastní znělky v MP3, které bych chtěla použít. Mám možnost si tyto vlastní nastavit pro příchozí hovory nebo jako budík, ale SMS mi nabízejí pouze možnost předinstalovaných.
A ještě jedna otázka. Na telefonu mám nastaven po 1 minutě automatický zámek a spořič. Ale stává se, že se telefon sám zapíná (na vteřinu se prosvítí obrazovka, cca 5 opakování za sebou). Na síť nejsem připojena, automatické funkce (wifi, bluetooth) mám vypnuté. Je toto běžné nebo to má nějakou chybu. Telefon mám z druhé ruky, tak nevím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

K tomu problikávání - to se mi nelíbí, to by správně nemělo dělat. Osobně bych to co nejdřív vrátil, protože časem můžou nastat další problémy, což u ťamťungu je docela běžné.
Můžete ještě zkusit udělat hard reset, ale tady bych se bál, protože ten mobil snad ani není určený pro český trh, aby nebyl třeba v angličtině nebo němčině.

Takže si radši kupte úplně nový mobil, kde máte záruku. A osobně - vyhněte se Samsungu a vyhněte se Androidu ve starších verzích (2.3 gingerbread, 2.2 froyo, atd.).

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.