Hykam

Dá se na androidu nastavit vlastní zvuk na příchozí sms?

Mám Samsung Gallaxy S5 mini a chtěl bych si na příchozí sms dát vlastní znělku, ovšem nabízí mi to pouze z přednastavených. Je nějaká možnost?
Děkuji
Doplňuji:
Tak jsem vyzkoušel spoustu návodů na netu, ale žádný z nich nefunguje,
mám Android 4.4.2 tak jestli by měl ještě někdo nějaký nápad…

Odpovědi
iceT

měl by jít stáhnout libovolný zvuk a taky by se měl dát jednoduše nastavit.
Doplňuji:
ha,já jsem si blbě přečetla celou otázku,hlavně to,o jaké zařízení se jedná.
Takže,vím,že u Samsungů obecně se nastavení vlastních zvuků nastavuje složitě,ale našla jsem nějakou stránkua budu doufat,že ti aspoň trochu pomůže.Je to hned první otázka a odpověď pod ní
http://smartma­nia.cz/forum/vi­ewtopic.php?t=20606­&f=142

Rohlik

Je úplně jedno co máte za značku, důležitý je ten Android.
Vytvořte si na kartě složku „media“ a v ní vytvořte další složku dle potřeby:
alarms – zvuky pro budík
notifications – pro zprávy sms/mms a upozornění
ringtones – vyzvánění
Ve vašem případě vložte mp3 soubor nebo jemu podobný do složky „notifications“ a máte hotovo 😉

SteimlX

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/huawei-8100-jak-zmenit-zvuk-sms
Doplňuji:
Původní odkaz nejde
https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.ringdroid&hl=cs
tenhle by měl jít

Hykam

Rohlík: díky, už jsem to vyřešil, pokud to bylo v .mp3 tak se v nabídce nezobrazoval, po převedení do .ogg už v pohodě, což ale nikde v návodech nepíšou.

Hykam

SteimlX: i tuto aplikaci jsem zkoušel, nastaví to ovšem místo tónu sms tón vyzváněcí. Nevím, co z toho Google má, že nechce nechat nastavit vlastní tón na sms

Hykam

iceT děkuji za odpověď, ale pokud ny to bylo tak jednoduché, tak bych se neptal. Co jsem pohledal na netu, tak tento problém se řeší celkem často, našel jsem několik návodů, ovšem pro tuto verzi Androidu ani jedna nefunguje.

Na odpověď od SteimlX již reagoval klumpr, zbytečná odpověď.

klumprt

SteimlX: To je velice neužitečná odpověď. Ten odkaz tam nefunguje.