LysoňXXX

Jak na zacuchané vlasy

Nedávno jsem rozpustil copánky ala Jamajka. Známá mi poradila ať je umyju a jak budou vlkhé tak pomalu rozčesat. Absolutně to nešlo a teď mám na hlavě jeden velký drd a nevím co s tím či jak na to. Může mi prosím někdo poradit co a jak? A nepište prosím, že ostříhat :/ Chci to jen rozčesat.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Zkus vlasy ještě jednou navlhčit a napatlat do nich kondicionér. Pak pomalu od spodu začít řídkým hřebenem rozčesávat, lepší když ti to bude česat někdo jiný, ale s citlivou rukou 🙂
Doplňuji:
Možná je to z toho jasné, ale každý rozčesávaný pramen pevně držet v ruce, aby se natahalo od hlavy.

Další odpovědi
bubukaa

asi se někdo bude muset obětovat sednout a rozmotávat ti pramen po prameni :)

Nukina

Gliss Kur Expres balzám (dvousložkový štěrchací sprej), řídký hřeben a šikovné ruce kamarádky. Vlastní zkušenost 🙂