Tygr99

Nezkrotitelné vlasy

Furt se mi cuchají, stačí jen trocha větru :( Nevíte jestli by to mohl zachránit nějaký gel proti větru nebo žehlička na vlasy? Mám doma obyčejný vosk na vlasy za pár kaček který proti větru nepomáhá. Jen tak pro info, vlasy nemám moc dlouhé (nedávno jsem byl u holiče). Nevíte co s tím?

Odpovědi
Misulka_X

Důležité je se zaměřit už na samotné mytí vlasů. Před mytím je pročeš a umyj je jemně šampónem vhodným pro tvé vlasy. Každý má jiné vlasy a proto je třeba si vybrat správný šampón. Pak aplikuj nějakou masku, balzám, jsou balzámy oplachovací a bezoplachové. Pokud máš mastnější vlasy, balzám dávej spíše na konečky vlasů a ne přímo na pokožku. Vlasy potom určitě „nedrhni“ ručníkem, tak se ničí a zacuchávají. Nejlépe je nech uschnout přírodní cestou, nebo je studenějším vzduchem vyfoukej, ale nechoď spát s mokrými vlasy. Slyšela jsem, že může pomoci i saténové povlečení. A pokud bys chtěl rozčesávat mokré vlasy, tak jedině hřebenem s velkými rozestupy zubů, ten je vhodný i pro zacuchané vlasy třeba po ránu.
Přímo s nějakými přípravky „proti větru“ nemám zkušenost, i když mám hlavně po ránu vlasy trochu zacuchané. Jak jsem už psala, změna kosmetiky dělá divy, tak zkoušej. Žehlička na vlasy by ti podle mně moc nepomohla, ta může i vlasům škodit, pokud má jenom horký vzduch.

anonym

Tak zkus třeba tužidlo, nebo jak píšeš gel, nějaký extra silný.Chtělo by to možná i nějaký olejový zábal

Protiva

Ty ještě nosíš vlasy?

Zdroj: http://www.pro­zeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/jak-to-vidi-chlap/6358-libi-se-vam-hole-hlavy

Hanny10

Já používám po umytí vlasů masku Gestil Wonder, po ní jsou vlasy hladší, rozčesávají se lépe a přijde mi, že nejsou tak zacuchané..

jedy

Podle toho, co jsem našel, by ti měla pomoct žehlička a pak třeba do konečků gel nebo něco.

Zdroj: http://provase­vlasy.cz/zehlic­ka-na-vlasy/

anonym

Protiva – to je článek z roku 2009, to už dávno neplatí