AnnieAnnie

Máte někdo zkušenost s hřebenem Tangle teezer prosím?

Je poměrně drahý, tak chci mít jistotu, že za něco stojí.

Nejlepší odpověď
ClaudinQaXxX

Máš pravdu, je trochu dražší, ale moc doporučuji! :) Jsem s ním moc spokojená, konečeně hřeben, který dokáže i moje vlasy opravdu rozčesat a přitom je neničí. Dokáže rozmotat všechny „cucky“ a je i poměrně malý, dobře padne do ruky, praktický. Opravdu doporučuji :)

Další odpovědi
pizlicka

ano,mam ho od prosince.vlasy mam do pasu,netaha je,pri cesani padaji minimalne.a kdyz od korinku masiruji pokozku hlavy,vlasy to krasne zdvihne,a vypadaji velmi bohate,i presto,ze je mam zrovna mastne.