carola

jak na vši

Můj syn si přivezl z tábora vši, už jsem vyzkoušela všechny dostupné přípravky, ale nemůže se jich zbavit. Nevěděl by někdo o zaručené metodě, jek se jich jednou pro vždy zbavit??

Nejlepší odpověď
alenka901

mě pomohl octový zábal-nalít ocet na vlasy,zabalit do potravinářské folie,a na folii ručník nechat 30min a pak spláchnout a umít šamponem nebo pomáhá i psí šampon

Další odpovědi
Ebbynka

Na barvit vlasy mojí dceři to pomohlo

K+R

Koukni na odpovědi u starší otázky „Jak se zbavit vší?“…je zadaná ve stejné kategorii (nemoci).

Pavlína

Mojí ségře pomohlo, když si na vlasy dala tu „vodičku“ co se dává při trvalý na vlasy. Nevím jak se to přesně jmenuje. Taky pomáhá si obarvit vlasy.

Lukáš Rusek

dohola :D