gnr54

Jak na to?

Prosím Vás,nevíte někdo jak bloknout na e-mail neustále stejné zprávy které mi někdo posílá.Jsou v angličtině a někdy mi jich příjde i 20 za sebou.Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
anonym

označovat důsledně jako spam dokud se skutečně do spamu nezačnou přesouvat automaticky …
Doplňuji:
(spam = nevyžádaná pošta)

automatické filtrování nevyžádané pošty má perfektně zvládnuté gmail, nicméně seznam email také předstírá že to umí 🙂 ale asi se seznamem budete muset mít více trpělivosti protože se učí pomaleji.