Bronzový

Jak na protivnou partnerku?

Mé přítelkyni je mírně přes 30, žijeme spolu a máme dvě děti (2 roky, 3 měsíce). Je trvale (resp. periodicky - někdy ano a někdy ne) nerudná až nepříjemná, neustále mne za něco napomíná, všechno mi zakazuje a bezdůvodně se snaží mne rozzuřit. Navíc si připadá hrozně unavená a permanentě zapřažená (já jen trávím 12 hodin denně v práci, nosím domů prachy a všechny nákupy a myju nádobí). Vše se rozvinulo až s druhým těhotenstvím, myslel jsem, že to po porodu přejde, ale zatím nic.

Prosím poraďte, co s babou. Na peníze není, máme jich dost a hromadí se na účtech.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Asi se to na ní navalilo, má pocit ,že vše visí jen na ní /sice píšeš, že myješ nádobí, nakupuješ/ ale ty zásadní věci, které se denně odehrávají jsou na ní a asi je toho na ní najednou moc , bylo by třeba aby také měla 1 -2 půldne týdně pro sebe ...měla by se nač těšit, přišla by na jiné myšlenky

a teď už jdi a věnuj se jí a dětem zablbněte si spolu a neseď tady , nebo bude zase nerudná

Další odpovědi:

Zlatý

No přestal bych její nálady tolerovat. 3 měsíce po porodu ještě mohou být brzo na zklidnění hormonů, ale jsou hranice, které nelze překročit, protože si děvče zvykne jen na komandování. Dvě děti dají zabrat, ale zrovna tak toho má člověk dost v práci. navíc jestli jsem postřehl, tak jí pomáháte i v domácnosti aby neměle vše na svém hrbu. Otázka je taky co vše zakazuje a proč. Musí si taky uvědomit, že normální chlap který není bačkora tak od haštěřivé partnerky odejde i za cenu, že ten odchod je proti jeho vůli.

A co její vystupování nahrát a potom jí to pustit?

Stříbrný

Dejte děti k babičce,
partnerku pozvěte na dobrou večeři a vše v klidu proberte.Pokud bude mít opět hlavní slovo,pokuste se ji tiše vyslechnout.Třeba i půl hodiny a potom se s ledovým klidem zeptejte,jestli Vám chtěla něco říct.Možná to zabere.Situace,kterou popisujete,je pro vztah vážná a určitě stojí za to ji rozumně řešit co nejdříve.

Pokročilý

Partnerka asi trpi komplexom menejcennosti. Riesenie spociva v tom, ze sa jej pokusis vysvetlit, ze ste jeden tym a ze ona je tiez velmi dolezita

Zlatý

Ono,mít dva malé caparty je pro manželku vysilující.Ty jseš 12 hodin v práci,jseš na nákupech,přijdeš domů,povečeříš,umyješ nádobí a jdeš spát,proto že ráno musíš opět do práce.Tak se tedy Tvé ženě nedivím,když ona musí být celé dny s dětmi sama.Je to prostě na ni moc.Časem se sice změní,až odrostou děti,ale také ji ta nerudnost může zůstat.Dělej s tím něco!

Bronzový

Já jsem zas hubatá až prostořeká,myslím,že si nevybereš:-))Promluv si s ní,třeba má nějaký problém a nedokáže ho ze sebe dostat ven.

Zlatý

Ježíšmarjá,mít 2 tak malé děti od rána do večera sama na krku,to se nedivím,že je unavená a leze jí to na mozek.Když máte dost peněz,sežeňte si chůvu,která děti občas pohlídá,aby si přítelkyně mohla zajít třeba zacvičit,ke kadeřnici nebo spolu na večeři,do kina apod.Určitě to prospěje vám oběma!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.