Jak na občanské sdružení?

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na pár otázek ohledně obč. sdružení. Chtěla bych v našem malém městě založit „baby klub“ a protože by bylo nutné na zařízení a vybavení, provoz, případný nájem atd. sehnat sponzorské dary museli bychom založit obč. sdružení. Otázka tedy zní museli bysme založit obč. sdružení? nebo je možná jiná forma? A případně jak na to? Vím že je to na zdlouhavou odpověď, ale budu ráda i za odkazy. Díky

Odpovědi
standa

Pro vaše potřeby bude skutečně nejvhodnější založit OBČANSKÉ SDRUŽENÍ…

…na internetu naleznete desítky odkazů „jak na to“, mrkněte do zdroje na jeden z nich.

Zdroj: http://obcan.ec­n.cz/index.shtml?w=u&x­=132554