Avatar uživatele
petka

Jak na mezilidskou ponorku?

Zajímalo by mě,jak bojujete s ponorkou vůči někomu.Třeba vůči partnerovi nebo partnerce – občas se stává,že spolu trávíte více času než obvykle a pak máte společnou ponorku. Jak ji pak řešíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, barnajka, dědapetr před 4669 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

  • uvědomit si, že si neděláme žádné naschvály, ale že se jedná o ponorku
  • umožnit sobě i ostatním větší míru soukromí, tj. dostatek času i prostoru, kde si člověk může od ostatních odpočinout
  • zajistit dostatek práce nebo jiné zajímavé činnosti, která zaujme a nedovolí zabývat se sebou a ostatními

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Ponorkou netrpíme máme vzájemnou toleranci a každý máme své zájmy u kterých si od sebe odpočineme.A i na vojně se vždy našlo dost soukromí aby vznikala ponorka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Otravuje-li mě společnost některých lidí tak moc,že se mi otvírá kudla v kapse,jdu ven,na delší procházku nechat si vyčistit hlavu a přijít na jiné myšlenky.Nebo aspoň do kina.
S partnerem tedy ponorkou netrpíme,na to nemáme čas.I když občas bych ho něčím s chutí přetáhla.On mě jistě taky.
Ale je fajn bydlet alespoň v třípokojovém bytě,kde jedna místnost bude fungovat jako trucovna,kam má člověk možnost se zavřít,nebo mít jiné koníčky a zájmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

u nás ponorka nehrozí,
je dobré být k sobě tolerantní a poskytnout si dostatek soukromí a volného času, který strávíme každý sám a pak chvíle společné jsou přínosem, nikoliv ponorkou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

My se ženou si jdeme občas na nervy,jen lituji toho že má žena není nafukovací jako v tý reklamně abych jí vypustil špunt z hlavy a uložil do almary.:-)
P.S.Ten rým zpívala kdysi jedna undergroundová kapela.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

V práci sa pri výjazdoch snažíme o maximálnu toleranciu, o zachovanie určitého súkromia.
„Ponorkár“ (v zlom zmysle) nemá šancu vydržať a väčšinou odchádza.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek