petka

Jak na mezilidskou ponorku?

Zajímalo by mě,jak bojujete s ponorkou vůči někomu.Třeba vůči partnerovi nebo partnerce – občas se stává,že spolu trávíte více času než obvykle a pak máte společnou ponorku. Jak ji pak řešíte?

Nejlepší odpověď
baghira

  • uvědomit si, že si neděláme žádné naschvály, ale že se jedná o ponorku
  • umožnit sobě i ostatním větší míru soukromí, tj. dostatek času i prostoru, kde si člověk může od ostatních odpočinout
  • zajistit dostatek práce nebo jiné zajímavé činnosti, která zaujme a nedovolí zabývat se sebou a ostatními

Další odpovědi
dědapetr

Ponorkou netrpíme máme vzájemnou toleranci a každý máme své zájmy u kterých si od sebe odpočineme.A i na vojně se vždy našlo dost soukromí aby vznikala ponorka.

iceT

Otravuje-li mě společnost některých lidí tak moc,že se mi otvírá kudla v kapse,jdu ven,na delší procházku nechat si vyčistit hlavu a přijít na jiné myšlenky.Nebo aspoň do kina.
S partnerem tedy ponorkou netrpíme,na to nemáme čas.I když občas bych ho něčím s chutí přetáhla.On mě jistě taky.
Ale je fajn bydlet alespoň v třípokojovém bytě,kde jedna místnost bude fungovat jako trucovna,kam má člověk možnost se zavřít,nebo mít jiné koníčky a zájmy.

hanulka11

u nás ponorka nehrozí,
je dobré být k sobě tolerantní a poskytnout si dostatek soukromí a volného času, který strávíme každý sám a pak chvíle společné jsou přínosem, nikoliv ponorkou

ten který je

My se ženou si jdeme občas na nervy,jen lituji toho že má žena není nafukovací jako v tý reklamně abych jí vypustil špunt z hlavy a uložil do almary.:-)
P.S.Ten rým zpívala kdysi jedna undergroundová kapela.:-)

led

V práci sa pri výjazdoch snažíme o maximálnu toleranciu, o zachovanie určitého súkromia.
„Ponorkár“ (v zlom zmysle) nemá šancu vydržať a väčšinou odchádza.