hanulka11

Máte dost času na své koníčky?

Nejlepší odpověď
led

Ťažko povedať. Moja práca je súčasne aj môj koníček. Ale mám aj iné koníčky na odreagovanie a nájdem si na ne čas…

Další odpovědi
kocickaaa

Když člověk chce má čas na vše

dědapetr

Mám,vždy si čas na ně najdu.Plánuji vše tak aby mě ten čas zbyl.

Rocker

Jak na které.Na cestování a cyklistiku si čas najdu,ale třeba modýlek jsem si už dlouho nepostavil.

anonym

Už ano.Prodal jsem dům,koupil byt a prakticky mám spoustu volného času který věnuji vnoučátkům,va­ření,počítači,in­ternetu a zvelebování bytu a až bude vhodné počasí,budu s kluky objíždět krásy naší země.

ten který je

Snažím se udělat si v rámci možností čas,ale práce mne svazuje.Nadruhou stranu kdybych neměl práci,nebyli by peníze na koníčky.:-)

Jikra

Teď už ano protože jsem v důchodu tak že času je halabaděj.