lumikw

Jak na lesklou srst u psa?

Ahoj,
řeším že nás pes nemá pěknou srst, je nelesklá a taková bez života. V článku http://pethome­.cz/cs/blog/pos­t/lososovy-olej-stop-linani-a-koznim-problemum jsem našel, že se na to doporučuje lososový olej. Opravdu funguje nebo používáte něco jiného?

Odpovědi
Drap

Nemusí být jen lososový, stačí i olivový, slunečnicový, konopný, nebo i řepkový olej. Do každého žrádla jsem přidával lžíci

zjentek

Zkus si přát, ať se ti leskne pes, třeba to zabere. A nebo:
Může být nějak nemocná, což by bylo zlé a bylo by potřeba odhalit nemoc a určit léčbu.
Může nějak strádat, třeba smutek, atd. a to by bylo ještě horší, pokud máte „moc práce“.
Třetí pravděpodobnou a snad poslední možností je, že je špatně krmena. Pokud nedostává vyváženou stravu, žádné samostatné oleje vnitřně či zevně nepomohou.

Na světě je jen málo věcí, které člověk za svůj život dotáhne k dokonalosti (a tím nemyslím teorie) a je třeba si mezi činnostmi vybrat. V tvém případě je třeba se na „své“ plemeno zaměřit a studovat a studovat, tak dlouho, až pes bude šťastný a krásný. Bude to ale „něco stát“.

arachis

Málo informací. Co je to za rasu, jak je starý, čím ho krmíš, kde pobývá (doma/venku). Koupeš nekoupeš??? Všechno má vliv na zdraví a tím i na srst. Klidně mi napiš sz.