stryda

Padaní chlupu

Pejskovi padají chlupy.Není to línaní.Padají mu v dost velkém množství celý rok.Srst má krasně lesklou.Krmení dostává PURINU.Nejsou nějaké přípravky proti padání chlupu.Nebo babský recept.Pes je v bytě

Nejlepší odpověď
Drap

U některých psů žijících v bytech se obřas projevuje, že nelínají na jaře a na podzim velmi intenzivně, ale mění srst průběžně po dobu celého roku v dostatečně velkém množství. Další věcí by mohlo být nějaké onemocnění kůže. V popisovaném případě myslím, že je to přirozená výměna.Všichni psi nelínají stejně, některý méně jiný více.Pro kvalitu srsti se doporučuje 1 – 2 x za týden přidat do žrádla lžíce slunečnicového o­leje

Další odpovědi
www

Záleží také na stáří pejska, ve vyšším věku někteří ztrácejí srst více.
Babské rady v žádném případě nepomohou jak veterinář.

iwrana

Zkuste přídávat do krmení kousek kvasnic.