Jak na facebooku,založit skupinu? ( Např.Nenávidim vstávání)

Prosím poradte........

Nejlepší odpověď
kenyrts

Jak založit skupinu?

  1. Jděte na adresu facebook.com/grou­ps/create.php
  2. Zvolte její název, jednoduše skupinu popište a z nabídnutých možností vyberte, do jaké kategorie asi vaše skupina spadá (to jsou povinné položky dotazníku)
  3. Teď můžete skupinu „Přizpůsobit“, tedy nahrát obrázky a provést další nastavení
  4. Skupina může být otevřená (kdokoliv se může přidat a pozvat ostatní), uzavřená (vy jako administrátor budete muset odsouhlasit pozvánky pro nové členy, obsah bude přístupný jen členům) nebo tajná (skupinu nebude možné vyhledat a členství se nezobrazí ani v profilech členů).

V čem se stránka na Facebooku liší od profilu?

  • Nelze získávat přátele, pouze fanoušky (u politiků se jim říká „podporovatelé“)
  • Jako fanoušek se může přidat kdokoliv, provozovatel stránky ho nemusí potvrdit
  • Obsah stránky je přístupný všem, ne pouze fanouškům
  • Stránku lze propojit s Twitterem (publikovaný obsah se automaticky publikuje také na zvoleném twitterovském kanálu)
  • Ke každému profilu můžete nastavit „zapamatovatelnou“ adresu, ke stránce jenom tehdy, pokud má alespoň jeden tisíc fanoušků

Další odpovědi
Tombik

Na adresu, kterou jsem uvedl jako zdroj najdeš založení nové skupiny na FB.

http://www.fa­cebook.com/ho­me.php#/groups/cre­ate.php