pavice 14

založení internetové adresy

Založila jsem si internetovou adresu, dvakrát jsem se na tuto adresu přihlásila a teď mi to neustále píše, že tato adresa neexistuje.I když si dám zapomenuté heslo, tak mi to píše, že mi bude posláno na internetovou adresu nové heslo, jenže já se prostě na tuto adresu vůbec nedostanu. Jak a kde to zjistit? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nerad skáču Badovi do řeči, ale myslím, že v názvu internetové adresy se nerozlišují malá a velká písmena. pokud napíšu např. www.aukro.cz nabo www.AUKRO.cz nebo www.AUkro.cz je pořád to stejné.
Ano v hesle to už může být problém.

Další odpovědi
anonym

když si člověk založí internetovou adresu,tak je velice dobré si ji okamžitě někam zapsat včetně hesla,může se totiž stát,že adresu napíšete třeba s velkým písmem na začátku a potom píšete neustále s malým,no a samozřejmně to hlásí,že taková adresa neexistuje.Zde totiž stačí i tečka mezi jménem a přijměním a už to nejde.
Proto,bych doporučil několik variant s velkými či malými písmeny,přitom si ji vždy zapsat,aby jste je mohla postupně ELIMINOVAT,,toť asi vše.
Doplňuji:
jasně,myslel jsem e-mailovou adresu,sorry.
P.S.to je tak,když člověk dělá více věcí najednou.