jakou založit stránku na facebooku?

Dobrý večer))) chci si na facebooku založit stránku ale nevim jak ji pojmenovat))) nenapadá vas neco???

Nejlepší odpověď
Bedy

Podívej, po facebooku je spousta hloupejch stránek, byl bych rád, kdyby další nevznikaly.
Pokud nemáš nápad o čem by ta stránka měla být a jak by se jmenovala, tak se na to prostě vyprdni a je to. Nebo se koukni, jestli podobnou stránku už někdo nezaložil. V případě, že ano, tak je naprosto hloupé zakládat prakticky to samé, že? 🙂

Další odpovědi
ModráHouska

Tohle je velmi složité, jelikož už jich je spousta a prorazit není nic lehkého. Mi se to třeba nepovedlo.:/ Skončila jsem u 46 lajků, takže je možna lepší stát se adminkou na nějaké rozjeté stránce, než si zakládat svou. Mě a mé přátele, kteří byli admini jsem už po týdnu přestali dávat statusy a příspěvky, jelikož nás omrzelo to, že nám to nikdo nelajkoval. Ovšem zkusit to můžeš. A k názvu, často se dávají citáty. pokud tě nic nenapadá a také záleží čím se tvá stránka bude zabývat. Přesto všechno přeji hodně štěstní v rozjíždění a hlavně výdrž.:)