Tobbynka

Proč mi nejde vytvořit stránka na facebooku?

Dobrý den, chci na Facebooku založit stránku o Labradorských retrívrech, ale nejde mi to – však víte, něco takového: https://www.fa­cebook.com/pa­ges/K%C5%99e%C4%8Dek-Syrsk%C3%BD/161­192737420322?fref=ts

Mám problém s tím, že když ji vytvářím, tak tam po mě chtějí něco takového:

„Zvolte jedinečnou webovou adresu na Facebooku, aby lidé mohli vaši stránku snadněji vyhledat. Jakmile adresu nastavíte, můžete ji změnit pouze jednou.“

http://www.fa­cebook.com/… a tam už to musím dopsat… ;)

Jenže, jak tam napíšu cokoliv, tak mě to nechce pustit do dalšího kroku a pořád mi tam naskakuje tohle v červeným rámečku:

„Webová adresa není k dispozici. Zkuste jinou.“

Píšu tam různé adresy v odpovídajícím formátu, ale prostě mě to nechce pustit dál a pořád se mi tam zobrazuje ten nápis v tom červeným rámečku.

Nevíte co tam mám napsat? Doufám, že můj dotaz chápete a víte co myslím… ;)

Zkoušela jsem to i v jiném vyhledávači, ale prostě to nejde… Možná to píšu špatně. Děkuji a doufám, že mi pomůžete. ;)

Odpovědi
Tizh19

Název té stránky – musíš zvolit snadno zapamatovatelný a krátký, ale výstižný název pro stránku, později už to nepůjde změnit. Například stránka Odpovědi.cz je na FB jako facebook.com/od­povedicz – a ta adresa je právě tohle. Například stránka facebook.com/la­brador je volná, facebook.com/re­trivri atd., takže tohle je to co oni myslí. Snad ti to pomůže 🙂

Tobbynka

Tizh19: Jste moc hodná a velmi jste mi pomohla. :) Možná jsem opravdu tak blbá :) Jste moje záchrana a moc Vám děkuji… ;)