verunka483

Jak můžu zjistit podrobnosti o přátelství u dvou lidí na fb?

např. od kdy jsou přátelé
Doplňuji:
jak bez jejich vědomí?! tak já si snad umím zjistit podrobnosti o mě a o někom z mých přátel tak mě zajímají dva lidé ne ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Každý má FB nastavené soukromí podle svého uvážení. Pokud si někdo nepřeje aby mu někdo nahlížel do něčeho, co si on nepřeje, tak by to mělo fungovat a ty si své informace budeš muset sehnat jinak.

Další odpovědi
Frofo

Pokuď máš oba dva lidi v přátelích, tak si zkus najet na profil jednoho a vpravo klikni na takové to ozubené kolečko, měla by tam být na výběr kolonka: podrobnosti o přítelství. Dál už není problém..

uccello

Nejlépe uděláš, když se dotyčných zeptáš osobně.