persy

Jak můžu z pdf souboru (zkopírovat)-uložit obrázek?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pokud je kopírování povoleno, tak normálním postupem CTRL+V a CTRL+C. Pokud je kopírování zakázáno, tak je nejschůdnější cestou použití „PrtScn“.

Další odpovědi
anonym

Ano pokud máte LibreOffice **) je to celkem snadné. Stačí spustit LibreOffice Draw a v něm otevřít PDF soubor pomocí Menu->Soubor->Otevřít. Pak klepnout pravým tlačítkem myši na obrázek který chcete uložit samostatně a vybrat s kontextové nabídky, která se u kurzoru otevře možnost „Uložit obrázek…“. Snadné.

**) Pokud na svém PC LibreOffice nemáte můžete jej zdarma stáhnout zde http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/kancelar­ske_aplikace/os­tatni/libreof­fice/

Print Screen metodu nedoporučuji, nezískáte tak obrázek v původní kvalitě.

led

Ak používate Adobe Reader, nájdite si v ponuke ikonu fotoaparátu a kliknite si na ňu. Miesto kurzora sa objaví krížik – označte niektorý roh obrázku a pri stisnutom ľavom (potvrdzovacom) tlačítku myši ťahajte diagonálne myšou do protiľahlého rohu. Po pustení tlačítka program oznámi, že obrázok je uložený do pracovnej pamäti (RAM). Do ľubovoľného grafického edítoru, alebo napríklad do Wordu tento obrázok vložíte pomocou súčasného stisku CTRL_V, alebo z ponuky edítoru vyberiete príkaz „vložit“

Klaproth

Pokud je v souboru zakázané kopírování, tak nijak.

led

Ak používate Adobe Reader, nájdite si v ponuke ikonu fotoaparátu a kliknite si na ňu. Miesto kurzora sa objaví krížik – označte niektorý roh obrázku a pri stisnutom ľavom (potvrdzovacom) tlačítku myši ťahajte diagonálne myšou do protiľahlého rohu. Po pustení tlačítka program oznámi, že obrázok je uložený do pracovnej pamäti (RAM). Do ľubovoľného grafického edítoru, alebo napríklad do Wordu tento obrázok vložíte pomocou súčasného stisku CTRL_V, alebo z ponuky edítoru vyberiete príkaz „vložit“

Lamalam

ge0rge > pokud je v souboru *.pdf zakázané kopírování, tak ti ani Libre Office nepomůže.