Jak mohu zlepšit svou angličtinu?

Ahoj, jsem ještě studentka střední školy a poslední dobou jsem se docela zhoršila v angličtině, neznáte nějaký perfektní trik jak se zlepšit?

Odpovědi:

Pokročilý

Filmy v AJ s Ang. titulky, poslouchat hudbu a cumet na texty a slova kterym nerozumis si budes pochopitelne prekladat...

Taky je dobre si nejakym cizincem psat, nebo chodit na nejake forum..

Bronzový

angličtinu musíš neustále procvičovat, četba, poslech - jsou dvojjazyčné knihy s audionahrávkou, filmy jsou k dostání na DVD i s anglickým originálem a českým dabingem nebo titulky. Lze korespondovat, nebo najít si někoho na skypu a volat si. Nebo si najdi rodilého mluvčího, partnera.

Určitě anglické filmy, nejprve s českými titulky, pak s anglickými :). Může pomoci třeba i pouhopouhé překládání textů písniček, fráze se ti lépe dostanou do hlavy a stejně tak i slovní zásoba. Mně ale upřímně asi nejvíce pomohlo www.weheartit.com. Není to tak úplně sociální síť, je to prostě stránka s obrázky, ale téměř všechny jsou anglicky a upřímně, po těch pár měsících, co na této stránce silně ujíždím, o dost lépe zvládám gramatiku, slovíčka, všechno. Je to dost nenásilná cesta, jak se naučit porozumět :)

Pokročilý

Kromě filmů s titulky a poslechu hudby mi také hodně pomohl web www.interpals.net :-)

Stříbrný

Mluvit, mluvit a mluvit....
Pokud nemáš příležitost mluvit, doporučuji sledovat filmy v angličtině bez titulků a v jazyce číst.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2737
Zlatý quentos 1321
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 605
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.