zjentek

Jak mimozemšťané pečují o své zemřelé?

Například pokud přiletěli zdaleka (bo již dokáží přeprogramovat organismus na 20 tis. let a výše), jenže znenadání jim na palubě sem tam někdo zahyne, zamře, přeci jen cesta byla dost daleká, dost se u ní i stárlo atd., zdejší nemoci nebudou výjimkou. Děkuju.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Pečují o ně pečením v pečícím papíře. Pečínku následně pečlivě pohřbí v Pečkách na krchově…

Další odpovědi
Rokio

To nikdo nemůže vědět, protože existence mimozemšťanů nebyla dokázána. Existují jen spekulace.