Pokročilý

jak mám zkopírovat externí disk na pevný?

prostě jak kliknu na odeslat,tak se mi v nabídce pevný disk neobjeví,chtěl bych to zkopírovat na pevný disk přímo do sekce video
Doplňuji:
no mám třeba nějaký film na externím disku a chci ho mít v pc na pevnym disku,kliknu pravým tlačítkem myši na ten film a otevře se mi nabídka,vyberu odeslat,ukáže se mi zase nabídka ale pevný disk tam není!!Pokud kliknu na kopírovat,tak se nic neděje,kliknu na kopírovat a nic.....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Pokročilý

Ctrl+C Ctrl+V ?

Další odpovědi:

Zlatý

Přiznám se, že z celého tvého popisu rozumím jen slovu "kliknu"...
:-O
Můžeš ten popis vyjádřit nějak ´lidsky´??? - srozumitelně??? - aby to mohl pochopit i člověk, který ti nevidí na monitor???
Co je
- "odeslat"???
- "sekce"???
Doplňuji:
..."kliknu na Kopírovat - a nic se neděje"...
:-O
A ty si myslíš, že počítač ví, KAM to chceš kopírovat???
___
Klikni pravým na soubor, v menu na Kopírovat; v souborovém manageru (např. Tento počítač) najdi KAM to chceš zkopírovat (cílovou složku - adresář), klikni pravým (v tomto okně) na volné místo, v menu pak na Vložit - a už to pojede...

Stříbrný

nenechávej nic "odeslat" to je funkce pro to jak dostat soubor z počítače (mejlem, externí disk apod.)¨
Pouzžij "kopírovat" pak si najdi místo kam to má přijít a tam zvol "vložit"
Doplňuji:
Ještě jednou opakuji: "Pro tutu finkci musíš použít dvě akce... KOPÍROVAT a VLOŽIT". Při "kopírovat" pouze sdělíš systému se kterým souborem či složkou se má pracovat a že má originál zůstat na místě (na rozdíl od VYJMOUT) pak na požadovaném místě zvolíš akci "VLOŽIT" a teprv teď se ten soubor začne opravdu kopírovat - protože až teď systém ví kam.

Zlatý

použite program na prácu so súbormi, napr. totalcommander.
ms totiž nevie všetko, i keď sa tak tvári.

;-Q
Doplňuji:
ja tomu nerozumiem.

na prácu s obrázkami používate programy určené na prácu s obrázkami.
na prácu s hudbou používate programy určené na prácu s hudbou.
na prácu s textom používate programy určené na prácu s textom.

tak, doboha, používajte na prácu so súbormi program určený na prácu so súbormi!!!

a žiadne pravý/ľavý klik a bohviečo - proste jednoducho - skopírovať, presunúť, zmazať.
a vidím odkiaľ kam.

;-Q

Stříbrný

Nikam nic neodesílej, jednoduše použij nějakého správce souborů a obsah jednoho disku zkopíruj na druhý disk.

Zlatý

Jen doplním ostatní. On ten dotaz opravdu není srozumitelný, protože nevíme v jakém programu na co klikáš a neznáme systém. Je sice možné použít nějaký souborový manager i kopírování přes schránku, je to ale zbytečné. Ve Windows na to stačí Průzkumník, který se ve všech verzích otevře pomocí Win+E. Soubor se pak zkopíruje přímo bez ukládání do schránky prostým přetažením myší, což je pro začátečníka nejjednodušší. Na zdrojovém disku zůstane.

Zlatý

z externího disku zkopíruj a vlož
na Plochu a z Plochy na pevný a
naopak je to obvyklý postup..

Diskuze k otázce

Bronzový

alexandra

Už nemám možnost odpovědět,tak píšu do diskuze.Já jsem tvoji otázku pochopila,ale opravdu se nedává odeslat.Klikni na film pravým tlačitkem myši a dej kopírovat. A pak si normálně klikej dál levým tlačítkem a najdi ten disk a to místo,kde to chceš vložit.Ten film pořád čeká ,někde ve virtuální schránce a nic se tím nezruší.Až najdeš místo,kam chceš zkopírovat ten film,tak klikni zase pravým tlačítkem a dej vložit.A on už se tam zkopíruje. Jde hlavně o to,že když dáš kopírovat,tak pak normálně pracuj z myší,a až potom dej vložit.až najdeš místo,kam to chceš dát.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.