filipduda

Proč PC nekomunikuje s externím hardwarem?

Zakoupil jsem nový procesor, základní desku, paměť RAM a zdroj. Sestavil jsem z nich a ještě z několika starších, fungujících součástek PC a nainstaloval OS. Po asi třech hodinách bezproblémového provozu došlo k zobrazení modré smrti. Po restartu se aktivuje chlazení procesoru i grafické karty a disk, nedojde však k žádné komunikaci s externím hardwarem (monitor, myš, klávesnice). Nedojde k automatickému vypnutí. Odeslal jsem procesor, RAM a základní desku k reklamaci, kde však nenalezli žádný problém a odeslali součástky zpět. Po znovu-sestavení opět několik hodin fungovalo a poté zamrzlo, po restartu stejná chyba jako před reklamací. Předem děkuji za odpověď

Odpovědi
anonym

Může to být více faktorů.
• Přehřívání
• Špatné ovladače
• Neaktuální BIOS

V prvé řadě, bych aktualizoval můstky ( jížní a severní ), pokud by dále padalo, zkusil bych aktualizovat BIOS.
Následně bych udělal přetěžovaní testy. RAM, HDD, CPU a GPU.