Anonym111483

Jak mám zjistit jestlI se jí líbím

Chodili jsme splu do třídy 9 let ale moc jsme se ne bavily jenom někdy říkala mi zdrobnělinou a já chci vědět jestli se jí líbím protože mě se líbí a já moc neumím psát a tu odvahu jí někam pozvat nemám tak píšu sem a bych se poradil co mám a nemám dělat tak děkuji za odpovědi (oba 15)

Nejlepší odpověď
Filip84

Já sice psát umím ale píšu yntegrovaně a bys taky rozuměl k dyž neumíš psát tak ne piš a mluv jestli ne umíš a ni psát a ni mluvit tak ne piš ani ne mluv a budeš bez baby

Další odpovědi
elkon

Zeptat se jí. Mluvit snad umíš.

Perková

Jednoduchá ráda, a funguje zaručeně.....
Když nevíš, zeptej se. Kdo se neptá, nic se nedozví. A co si druhý mysli, ví jen on sám.

Dochy

Ahoj xxxx, rád bych Tě pozval do kina/parku/na výlet do..... Šla bys?

Kdysi jsem v obchodě s ptákovinama našel krásnej formulářovej pohled… Byli tam předepsané snad všechny možnosti a stačilo zaškrtnout vhodnou variantu. Něco takového by se šiklo pro ty nesmělé a ostýchavé 😉

Hele, jdi do toho, zeptej se ji osobně, nebo napiš, to je jedno. Pokud ji nekontaktuješ budeš se celej život užírat kvůli promarněné příležitosti. Když to vyjde, možná se později budeš užírat z jiných důvodů, ale alespoň budeš vědět na čem jsi.

aliendrone

Filip84>>> Muehehehe, twl a já blboun dodnes trpím nespokojeností, pokud udělám hrubajznu (takové „maličkosti“, jako je interpunkce neřeším, to je pro sraby). 😉 😁

A vida – chyběl mi ten SPRÁVNÝ náhled. Nepíši jako debil, ale píši MODERNĚ a POKROKOVĚ.

Tak BACHA! Jestli mi někdo bude předhazovat, abych se naučil správně psát – KULIČKY!
Já píšu YTEGROVANĚ a toye fpořátku!! 😉 😁

(Jen doufám, že mi tento nový styl psaní nenaruší osobní yntegrytu a nedojde ke změně na ynteGretu! 😮 😉 )

Filip84

aliendrone: Tohle je ještě dobrý „yntegrovaný užyvatel“, respektive tohle je „yntegrovaný uživatel“. 😎

Byly tady yUživatelé a yUživatelky, co psali, asi, takto: „ahoj vsem plosym pomoc nefym lestly to fyte kde koupyt randal do sbyječki pls pomost moc pls !!!“ 🤷🏽‍♀️

Potom tady byli yUživatelé, kteří měli y a y v pořádku, zhruba i z a z, ale, zase, měli problém se slovosledem, tak těm jsem psal, zhruba, takto: „bratrství Blaho občanko! a nevím, Ne, vážně zahradě růže. Ti proč nerostou“ 🤷🏽‍♀️

Jo, tady je možné všecko! 🙃

Ale, jak říkáš, je to moderní: máš iPhone, iMac, iVibrátor, tak máš yUžyvatele a yUžyvatelki, no. 👌

Samtibalfars

Tu odvahu musíš najít. Jestli se jí líbíš a nezeptas se můžeš to pěkně pohnojit.

Taky jinak se to.nikdy nedozvíš a to nechceš. Takže si nadej a vyhecuj se.

Čím déle budeš otálet tím riskujes že přijde někdo jiný a předběhne té.