Avatar uživatele
StreeHonzák

Jak mám zapůsobit na holku?

jak mam zapůsobit na holku která mě nechce a pak jak ji okouzlit ?
Doplňuji:
dekuju

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5202 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

jestli jsem honzo dobře četla chceš vědět jak zápůsobit a okouzlit holku.záleží na tom kde momentálně jste pokud jste na diskotéce pozvi ju k tanci nebo jí pozvi k baru.pokud ale víš které holky by se to mělo tíkat tak jí zkus napsat nebo zavolat a pozvi ju na večeři a uvidíš jak se vše bude vyvijet.hlavně netlač na pilu to znamená nebud zbrkly holky to rádi nemají

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kenyrts

Podle mě je vzhled pro podstatnou většinu rozhodující. Když není pohledný, sympatický, není zajímavý. Pak je jedno, jestli je hodný nebo je to zmetek. Každý člověk, ať vědomě nebo podvědomě, vybírá podle vzhledu a pak podle ostatních aspektů. Dokonce si myslím, že čím je chlap drsnější(takový malý SVĚTÁK) tím je přitažlivější pro většinu ženských. U ženských naopak. Čím hezčí, tím žádanější. A je to logické, protože oko a mozek, ať lidské či zvířecí, podvědomě upřednostňují informace zajišťující přežití druhu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Laki

Ahoj, stala se mi taková věc, líbí se mi holka za školy ještě před vánoci to vypadalo že se máma rádi líbali jsme se atd…na vánoce jsem ji dal řetízek a o den později sem se ji na icq zaptal jestli by se mnou nechodila, no a ted od te doby se všechno zmenilo… asi po 2 týdnech se se zeptal jestli se rozhodla jak to teda s náma bude a odpověděla že neví!… a pak to bylo horší a horší… už mi ani neodepisovala na smsky nebo asi z 9 smsek které sem ji napsal.. odepsala jen jednou a to bylo, že nemá čas…trvalo to asi tak týden a pak mně to naštvalo a napsal sem ji že s ni už ji nechci!na druhý den sem ji znovu psal a tam se omlouval že me mrzí co sem ji psal a takové(neodep­sala)…a ted mě to strašně moc mrzí a nevím co dál ☹… Prosím poraďte

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miladaB

Zkus ji koupit nějaký drahý dárek (třeba zlatý řetízek nebo naušnice), aby viděla, že ti na ní záleží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jaja1999

ahoj dudˇ ji pozvi do kina. když odmitne kup ji řetízek n neramek když odmitne někam ju zavědˇ kde dudete sami žejí podředuješ a dej jí pusu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GeSsTo

mno prostě vám řeknu pár spůsobů:
1.zlatý řetízek =znamená že vám na mí záleží
2.stříbrný řetízek=znamená že ji mylujete
3.naušnice =chcete se sní furt líbat
4.řetízek na ruku nebo nohu= znamená že chcete být furt s ní a nechcete se od ní pustit

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lusy116

Pokud tě nechce tak ti nic nepomůže

před 2836 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek