jak mam vyzkouset web kameru?

Doplňuji:
nemusim ani na hlavu uz na me kouka je nesympaticka

Nejlepší odpověď
Bumbes

Po nainstalování (instalační CD by mělo být přiloženo) se většinou samo aktivuje kontrolní defaultní nastavení s požadavkem doupravení osobního nastavení.
Pokud není instalační program přiložen a Windows ho také nemá v nabídce (Plug & Play), dá se dohledat na www podle konkrétního názvu výrobku (kamery)
Pro další možnost úpravy nastavení bývá například v ‚Nabídce Start > Všechny programy‘ vytvořena složka zástupců, ve které se dá také spustit menu s nastavením.

Další odpovědi
mosoj

Dobře to jde odzkoušet a nastavit v poslední verzi „Skype“ verze 4.2.0.169.

Po nainstalování by se měla objevit ikona kamery v „ovládacích panelech“. Zde by to také mělo jít nastavit, ale nevím jestli také odzkoučet.

led

vyskúšať môžte v
1 -dodanom softe
2 -Skype v nastavení
3 -ktorýkoľvek grafický program ktorý podporuje scanovanie zo zdroja TWAIN (scaner, kamera…)
ja používan Skype (ako kameru) a IrfanView (na foto dokumentov-modelov…)

BIGFOOT

Ve skutečnosti nevím. Ale věřím,že když si před ní stoupnete na hlavu, dostane šok a zapne se sama. BIGFOOT

Zdroj: léčba zařízení šokem