Problém s webovou kamerou na notebooku

Součástí mého notebooku je i webová kamera, která přestala fungovat a objevuje se mi přes skype, že tady ani žádná kamera není, ačkoli mi předtím jela bezproblému. Jak ji mám znova rozjet, děkuji

Nejlepší odpověď
arygnoc

stiskněte F1.

Další odpovědi
Michal Kole

Nainstalujte znovu ovládače a ovládací panel z CD nebo lépe novější verzi z netu.

Odstraňte starou verzi na HDD a vyčistěte registry programem CCleaner ( http://www.ccle­aner.com ), ale předtím smažte ručně zbytko po odinstalaci z datových složek (data aplikací) a z Program Files