Tydýt

Potřebuji poradit s Webkamerou

Dobrý den,mám notebook s webkamerou a koupil jsem si ještě jednu webkameru(na USB) a když spustim webkameru tak se spustí ta v notebooku ale já potřebuji spustit tu „externí“ Nevíte jak to mezi sebou pepínat?

Nejlepší odpověď
Bedy

elektrikář: Proč se asi tazatel ptá tady? Aby s tím nemusel nikam chodit. Nebo si myslíte, že je tak hloupý, že by o této možnosti nevěděl?

Tazateli, v nastavení programu si lze vždycky nastavit kameru, kterou chcete použít.
Ve Skype jukněte do Nástroje-Nastavení-Nastavení videa. A tam si zvolte tu externí webkameru.
Případně tu interní můžete zakázat ve Správci zařízení. Najdete to v Ovládacích panelech.

Další odpovědi
cochee

To záleží na programu, který s tou kamerou pracuje. Vždycky je přepínání resp. nastavení kamery v něm.

elektrikář

Vem to k odborníkům, do prodejny nebo do servisu s počítači.Tam ti jistě najdou možnost kamery přepínat