marta52

jak nahrát a uložit video z internetové webkamery přes real player, stisknu knoflík na nahrávání,ale pak film nikde není

Doplňuji:
Jedná se o webovou kameru, která snímá dění v záchranné stanici a přímo ho vysílá na internet, kde se dá dění ve stanici sledovat a já bych si chtěla některá pozorování nahrát do počítače a právě tady v odpovědích jsem našla real player, který mě jako jediný z přehrávačů tuto kameru dokáže najít ale nevím, jak video uložit. Jinak sledovat dění mohu normálně na jejich stránkách.

Odpovědi
bestanswer

Pro nahrávání video pomocí webkamery slouží příslušný software, ať už předinstalovaný (laptop), nebo dodávaný na CD s kamerou.

Nechápu souvislost RealPlayer-webkamera.
Doplňuji:
videa*

briketka10

nevím jestli ten RealPlaer je kompaktibilní s vaší kamerou není – li potřeba nainstalovat jiný přehrávač..
http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://com­patible.softwa­re.informer.com/dow­nload-compatible-player-for-real-player/&prev=/se­arch%3Fq%3Dweb­kamera%2Ba%2Bre­alplayer%26hl%3Dcs­%26biw%3D917%26bih%3D438­%26prmd%3Dimvnsa&sa=X&e­i=GRkLUNrDCYiK­hQelqtnkCQ&ved=0­CFsQ7gEwAg

marta52

tak tohle nevím, ale podle toho, že jsem vyzkoušela několik prohlížečů, m.j. Vlc prohlížeč a nefungoval mi ani jeden, pouze na real player se mi video zobrazilo, tak si myslím, že kompatibilní je, pouze nejde nahrávat, ale i to si myslím, že může být schválně nastaveno