Ganymede

Jak mam vypocitat procenta absence podle jedne kalkulacky?

Nasla jsem tuto kalkulacku: http://znamky­.8u.cz/absence­.php
A chce to po me pocet hodin a ja nevim jakych. Jako za pololeti? A jak to mam spocitat? My mame kazdy tyden jinak a ja se vsadim, ze to stejne spocitam blbe :D
Pocet hodiny absence vim, ale to nad tim ne.
Dekuji :)

Nejlepší odpověď
Drap

Počet hodin celkem je snad jasné, ne. Je to celkový počet hodin za období které počítáš.

Další odpovědi
ivzez

Celkový počet hodin za období, v němž procento absence sleduješ.
Počet hodin zjistíš v třídní knize → hodiny jsou číslované, už jsou zohledněny
prázdniny a další neodučené hodiny.

Jestli ti jde o klasifikaci na konci pololetí, je nutné si procento absence
spočítat jednotlivě pro každý předmět.

Na internetové kalkulačky se nespoléhej, většina nezohlední všechno.
Spolehlivou kalkulačku si můžeš sama sestavit v Excelu (mně taková .
kalkulačka sledovala celou třídu po týdnech, měsících, čtvrtletích a pololetích.

Quimby

Možná když na to potřebuješ kalkulačku, tak je ta absence už moc velká…
Ale jinak jak píše Drap.

klumprt

A mě by zajímal ten myšlenkový pochod, který tě přivedl k tomu, že bychom snad my mohli vědět, kolik máš celkový počet hodin.