Pokročilý

Jak mám udělat, aby se Minecraft nesekal?

Hrál jsem Minecraft a hrál. Ale náhle se mi začala hra sekat. Vrtal jsem se v nastavení, ale nepomohlo to. Tak jsem zavolal svého bráchu, programátora PHP. On mi řekl, že mám restartovat počítač. Udělal jsem po jeho. Ale nepomohlo. Postavil jsem 11 kostiček dřeva a - sek, sek, sek, sek. Tak jsem se sem zaregistroval, abych se Vás zeptal. A tak se ptám. Jak mám udělat, aby se můj Minecraft nesekal?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

minecraft-dle někoho hranatá pí*ovina, dle mě také, než jsem ho zkusil hrát :D strašně chytlávé a přesto, že jsem měl před dvěma roky nejlepší PC, co byl v electroworldu, taky se seká, MC je strašně náročné na RAM a procesor. Restartovat PC je chytrý nápad, vynuluješ RAMku a všechny nežádoucí procesy, napiš prosím, co máš za počítač (hlavně ramku a procesor). A zkus následující:
stáhnout si minecraft 1.3.1 najet do nastavení (budu to psát anglicky, tedy options) tam dej video settings a zde nastav graphics na fast (rychlejší, fency je pěknější-to nepoznáš ale) render distance nastav na normal, pokud nepomůže tak na short či tiny. performence na max FPS, clouds na OFF (zobrazování mraků vypneš) a taky bych doporučit si dát brigtness na max, tedy bright (světlost, jestli budeš v nějaké jeskyni, budeš vidět i za tmy). Jestli to nepomůže či budeš mít nějakou otázku ohledně MC, ať již s nastavením, mody, texture packy, nebo jen budeš chtít vědět crafting všech věcí či různé fígle, rozhodně mi napiš do zpráv :) o MC vím snad vše

Další odpovědi:

Hrát ho na počítači z NASA, několik teraflopů paměti, velikost HDD nepředstavitelná, kmitočet procesoru na nejvyšší úrovni.

Pokročilý

Přesně mine je hodně naročnej..Mám 2.51Ghz AMD 2 jadra ..4GB ram a i mne se občas mine sekne..předevšim u hodně TNT ;) :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.