Sádlokarton

Minecraft?

Ahoj, hraji hru Minecraft Pe a potřeboval bych vědět pár informací…
1, Nevíte někdo, jak mám získat melounový semínka nebo rovnou meloun?
2, Nevíte někdo jak mám získat mrokvový semínka?
3, Jde v Minecraftu Pe psát npř. : /spawn, /kill.. Funguje to?
4, Mám mobil Samsung Galaxi Ace 2 a nejde mi v Minecraftu PE nic psát, nemůžu si pojmenovat svět ani psát do chatu… Napištemi prosím někdo, kdo s tím má zkušenousti, kdo se s tím setkal, nebo to u někoho už řešil… Děkuji za odpovědi… ( Nemusíte psát odpovědi na všechny otázky)

Nejlepší odpověď
www

Vše i mnohem víc ti rádi řeknou zde:

Zdroj: forum.majncraf­t.cz/categori­es/minecraft.13/

Další odpovědi
vivatisCZ

1.Meloun je myslím jen v crea
2.Mrkev nebyla do PE přidaná
3.Příkazy nebyli zatím přidány
4.Zkus si změnit nastavení klávesnice

-Z-D-L-

meloun musíš najít a semínka kousek melounu dáš do crafťáku a vzniknou semínka
mrkovoví neexistují mrkve se sejí že dáš mrek do okopaný půdy
/spawn ano de ale jen na servrech pro více hráču a né vanilla a /kill mají právo jen admini

Oliku141

Melounová semínka musíš najít v truhle v Opuštěných dolech.
Mrkev semínka nemá, když zabiješ zombie vypadne ti z něho mrkev (ne vždycky) mrkev pak zasadíš.
Doporučuji:http://www.mi­necraftwiki.net/wi­ki/Minecraft_Wi­ki