刘若英 ♥

Proč mi nefunguje Mc (minecraft) ?

pise se mi tam tata vec
Bad video card drivers!

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.
This can usually be fixed by updating the video card drivers.

--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------
Generated 13.4.12 16:56

Minecraft: Minecraft 1.2.5
OS: Windows 7 (x86) version 6.1
Java: 1.6.0_31, Sun Microsystems Inc.
VM: Java HotSpot™ Client VM (mixed mode), Sun Microsystems Inc.
LWJGL: 2.4.2
[failed to get system properties (java.lang.Nu­llPointerExcep­tion)]

org.lwjgl.LWJGLEx­ception: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.open­gl.WindowsPee­rInfo.nChoose­PixelFormat(Na­tive Method)
at org.lwjgl.open­gl.WindowsPee­rInfo.choosePi­xelFormat(Win­dowsPeerInfo.ja­va:52)
at org.lwjgl.open­gl.WindowsDis­play.createWin­dow(WindowsDis­play.java:185)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ateWindow(Dis­play.java:311)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:856)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:784)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:765)
at net.minecraft­.client.Minecraf­t.a(SourceFile:236)
at net.minecraft­.client.Minecraf­t.run(SourceFi­le:657)
at java.lang.Thre­ad.run(Unknown Source)
--- END ERROR REPORT 307574be ----------
PROSIM POMOZTEMI ☻☺

Nejlepší odpověď
Skeptik

Program má problém s nalezením OpenGL knihoven při přístupu ke grafické kartě. Buď máš zastaralou grafickou kartu a nebo musíš aktualizovat ovladače. Klikni kombinaci Win+R a spusť dxdiag z příkazové řádky. Na kartě Display by mělo být zobrazeno GPU, které používáš, pak už jen musíš vybrat ovladače příslušného výrobce. Třetí možnost je, že máš natolik tristní integrovanou grafickou kartu, že nepodporuje a OpenGL a v podstatě jen funguje jako zobrazovač desktopu.

Další odpovědi
martin14

Asi máš špatnou video kartu nebo zkus dat force update