Jak mám říct klukovi že s ním ještě nechci sex ale on to pořád chce? ://

Můj kluk chce se mnou mít sex ale já nechci, ráda bych mu to tvrdě řekla ale bojím se mu to říct,protože by se pak se mnou mohl i rozejít a to já nechci ://

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud se s tebou vážně rozejde jenom kvůli tomu že se sním nechceš vyspat když se mu zrovna zachce, tak to zrovna nevypadá na toho prince na bílém koni :) za takovej rozchod bys měla bejt možná dokonce i ráda.

Já bych zkusil takovej malej testík, zkus mu říct: "hele tak jo, já chci ještě počkat, ty už ne, tak to uděláme takhle, já si vezmu pár prášků na spaní a až usnu, tak si se mnou můžeš dělat co chceš..." no a uvidíš jak na to zareaguje, jestli tě má ten člověk opravdu rád, nebo si chce, jak se lidově říká, jenom smočit..

Další odpovědi:

Pokročilý

Pokud mu na tobě záleží a má tě rád, tak určitě počká. Samozřejmě mu to řekni s citem, ne "tvrdě". Na sexuální poznávání je ve vztahu dost času a jsou i jiné způsoby než přímo pohlavní styk.

Bronzový

A ještě nám napiš proč to nechceš ? ;). Ono je to dost odvislé od věku, tak nějak se předpokládá, že když spolu dva chodí, že spolu mají i něco víc. Ale jinak je jasné, že si to musíš vyhodnotit v hlavě ty sama, co chceš a co ne a jestli on Tě nechce právě jen kvůli sexu...

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

ve 13 letech máš dost času :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.