Avatar uživatele
anonym

Jak mám oslovit dívku,že sem do ní blázen?

Potkal jsem divku na kamaradovo narozeninach znam ji jen vikend ale na prvni pohled sem do ni blazen asi tyden ma noveho pritele,myslim ze tam neco preskocilo mezi nama.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5106 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Jasně nemá cenu se nějak dlouho stresovat,využijte vhodnou příležitost a řekněte jí rovnou,že vám buší srdce když jí vidíte,stojí to určitě za to,chvilku být nervozní,ale budete okamžitě vědět na čem jste.Dlouhé čekání je vždy na nic.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejlepší bývá upřímnost.Řekni jí pravdu,že jsi blázen.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Řekni jí to na rovinu.
A buď příjemně překvapen (pokud není vážně zadaná ☹, týden je krátká doba ).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Myslet si,že tam něco přeskočilo,je málo.Je třeba mít,jistou míru jistoty,jesti druhá zainteresovaná strana je téhož názoru.
V opačném případě bych začal lovit,tak říkajíc-v jiných vodách.
Podle míry napětí,které je v otázce zřejmé,bych řekl,že jste hodně mladý a že takových prvních pohledů ještě bude…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Tak ji někam pozvi,třeba do kina,na večeři do kavarny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Úplně normálně ji oslov a pokus se ji někam pozvat.Tam si můžete u kávy mnoho vyřikat.
Je dobré mít na mysli""někdy méně zanamená více"

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Svět je malej.Já bych ještě hledala nějaký další kontakt,abych to omrkla a byla si trochu víc jistější.No a pak bych to riskla a tepre to řekla přímo.I když člověk nikdy neví co by přesně udělal.Většinou se to vyřeší samo podle situace.Držím pěs­ti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veve-1998

Určitě ji někam pozvi.Zajděte třeba do kina nebo tak.Skus se s ni trochu jeste sblizit protoze tyden je moc krátka doba.Pak ji řekni že jimáš rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

skusila bych si s ní promluvit na rovinu o citech které k ní cítíš že jsi se do ní zamiloval a uvidíš co ti odpoví ona.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek