A&N

Jak mám někoho oslovit?

Je mi patnáct, vím, že mám ještě celkem čas na lásku, ale to je moje věc, cítím, že už bych někoho chtěla, takže prosím abyste se zdrželi komentářů, že mám na kluky ještě čas. Ale k věci: Všude se píše…oslovte klidně i někoho, kdo se vám jen tak líbí na ulici nebo v obchodě, ale jak…to ho mám zastavit a říct mu: „Hele, jsi celkem sympaťák, dáš mi tvoje číslo?“ Mně to přijde opravdu zvláštní, ale jak ho mám teda oslovit?

Odpovědi
anonym

…„Hele, jsi celkem sympaťák, dáš mi tvoje číslo?“… – je nesmysl…
Proč by ti měl dát číslo, když tě vůbec nezná a třeba se mu ani nelíbíš???
___
Řekni – ´Hele, líbíš se mi, máš chvíli času? – pojď se projít.´ – do parku, po městě, jen tak… A pak uvidíš – jestli si vyměníte čísla. A jestli o to ještě budeš stát.

Hamon

Přece si nemyslíš,m že ti vyzradím své triky? :)
Co třeba: „Prosím tě, jak se dostanu tam a tam?“ „…“ „Super, dík. Můžu tě za odměnu pozvat na…?“

Reezo

Ano přesně tak, pokud to takhle uděláš, tak dostaneš toho kluka i do šoku, protože na to nejsou kluci zvyklí, že holka příjde za ním 🙂 Samozřejmě úspěch není zaručen na 100%, protože musí být i správná chemie mezi vámi. Starší slečny mají různé fígle jak rozpoznat, jestli ten kluk by mohl mít zájem nebo ne a sérií otázek to třeba zjistí, protože klukovi to nedojde 🙂 Pokud budeš něco chtít od kluka, tak mu to narovinu řekni a ne žádné náznaky (nepochopí to nebo si nebude jístý)

bububabu

A nechceš raději počkat až tebe osloví on? Nejenže je to tak přirozené, ale alespon si o tobě ten dotyčný oslovený nebude myslet že jsi nějaká coura, kterou využije na jednu noc. Mimochodem nebojíš se, že oslovíš nějakého maniaka nebo dokonce vraha?
Tak do to bych já nikdy nešla…