adelajda

jak mám najít kočky zdarma

Nejlepší odpověď
anonym

Když to, co píšeš do otázky na zdejší we, zadáš do vyhledávače, tak tě překvapí, kolik najdeš možností. Adelajdo, Ty neumíš vyhledávač používat? Tady máš příklad na heslo: „kočky zdarma“

Inzerce koček – koťat ZDARMA – koťata na prodej, krytí
Inzertní portál věnovaný jen inzerci koček. Podrobné vyhledávání podle plemen a zadávání inzerátů zdarma … Bengálská kočka s pp … Mainská mývalí kočka
www.inzerce-kocek.cz/

Kočky zdarma, Muj-bazar.cz – Inzerce zdarma, Inzeráty
Zdarma – Kočky, V naší inzerci najdete kočky zdarma i kočky na prodej. Ze širokého výběru kočičích plemen si vybere opravdu každý. … Inzerce psů Kočky
www.muj-bazar.cz/zvira­ta/kocky/24/

Doplňuji:
oprava: web

Další odpovědi
quentos

hledat inzerát typu „daruji kočku“, případně „daruji kotě“

Sůwa

Před chvílí mi náhodou volala známá, jestli nemám zájemce o kotě, jenže možná je to pro tebe daleko. Napiš mi do vnitřní pošty kde bydlíš, třeba se to podaří.
Doplňuji:
Tady je přímo stránka s nabídkou koček k adopci :
http://www.tou­lavetlapky.cz/koc­ky/adopce

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.