Kuře

Mainská mývalý kočka

Dobrý den, přemýšlím, že si pořídím druhou kočku. Velmi mě zaujala Mainská mývalí kočka. Je lepší když si koupím kočku bez pp když nebudu chodit na výstavy? Předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
www

Ano, je to levnější.

Krista2

Je to sice levné, ale zase bych měla jistotu u kočky s PP. Tam máš jistotu, že je kočka zdravá. Většinou jde o to aby kočka neměla kočičí AIDS, mor, nebo leukémii. Mimochodem Mainky jsou krásné kočky a můžou vážit až 12 Kg. Já ale zvolila norskou lesní kočku. ;)