Herbit

Jak mám dostat puzzle 15.000 dílků na zeď?

Doplňuji:
ten sololit mi připadá optimálnější vzhledem k velikosti obrazu, ale nevím, kde ho sehnat, ani ten duvilax

Nejlepší odpověď
arygnoc

existuje speciální lepidlo na puzzle, které se po puzzle rozetře a tá se přilepí na papír, kterým je puzzle podložena.
Voalá, a za 30 minut máme z puzzle obraz.
Dostanete ho v papírnictví nebo v specializované prodejně na puzzle.

Další odpovědi
dědapetr

My to děláme tak,že to lepíme duvilaxem na sololit a pak to pověsíme jako obraz.

hanulka11

Lepíme speciálním lepidlem na puzzle a pak to dáme zarámovat a zasklít.

Tlaky

Sololit se dá sehnat v truhlárně,nebo bych zkusil hobby market/Baumax/ a ptát se po lepidle na papír.Nemusí to být konkrétně Duvilax,

milank

duvilax nebo zde zmíněné speciální lepidlo na papír není nezbytné – speciální je především cena – stačí obyčejný herkules, lepí naprosto stejně – důležité je, aby zvolené lepidlo bylo po vytvrzení průhledné (transparentní)