Avatar uživatele
Maaara

puzzle-lepidlo

dostanu teď na vánoce puzzle 18000 dílků (BUDOVY),říkám si že až to složím :) tak to budu chtít slepit ,zajímalo by me jestli to muzu potřit normálním herkulesem nebo potřebuju speciální lepidlo kdyby jste s tím měly někdo zkušenosti tak napište např. rady,tipy, návody jak to slepit co nejlíp abych si to puzzle tím neskazil

Děkuju.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, tom004 před 4513 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
samicek333

Já bych sehnala velkou čtvrtku, tu potřela herkulesem, protože ten pak zprůhlední, a pak bych to puzzle na to přendala – samozřejmě už složené :)

Nikdy jsem to sice nedělala, ale mělo by to držet – pokud dáte rozumnou vrstvu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Já bych je lepidlem Herkules,klidně lepil.Je to lepidlo i na papír,vodou ředitelné,tak proč ne.Ale žádné zkušenosti nemám.Jako podklad,bych použil karton.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

i s návodem na použití
http://www.svet-puzzle.cz/show_go­ods.php?goodsID=300001

Kdysi jsem si tak puzzle slepila,drželo výborně,ale po zaschnutí doporučím nechat zarámovat a zasklít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Pokud jsi se nepřeklepl a je to skutečně 18 tisíc dílů, tak je otázka hodně předčasná. Nejprve musíš najít dostatečně velkou podložku, na které budeš skládat a vymyslet, kde budeš puzzle ukládat. Na nic jiného ti nezbyde čas a než to složíš, bude na tom slušná vrstva prachu. Kdyby se ti to podařilo složit, tak už je celkem jedno, jaké lepidlo použiješ, hlavně musí být vhodné na papír. Herkules taky, ale lepší by asi bylo tyčinkové, jako na př. Kores, Pattex aj. Bude sice za tím spousta práce, ale na zdi bude působit trochu kýčovitě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

lepší je použít lepidlo na puzzle aby to šlo pak ješte rozlámat kdyby jsi chtěl, ona zas tak moc nestojí
koukni tady:
http://www.nakupni-dum-praha.cz/kata­log/produkt/le­pidlo-na-puzzle-conserver-100ml-131768

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek