pizlicka

Jak mám dál postupovat?

zdědila jsem pole před 16 lety po tatínkovy.myslela jsem,ze byla potřeba obnovit smlouva,což jsem neudělala.země­dělske druzstvo mi mělo ročně posílat 500kc.poslali pouze v roce 2000 pak už ne.nyni mi poslali dopis,ze se měnili parceli,a ze by radi se mou uzavreli novou smlouvu,čímž se vlastně přiznali,že ta stara byla dosud platná,a pole dál uzivali.tak jsem jim poslala mejl,ve kterem je zadam o vyrovnani dlužne častky za 16let,to je 8tisic.jenže-pokud vyprsi za tři mesice stara smlouva,vyprsi i platnost dluhu?co dělat,pokud ereagují na mejl,což je písemny dukaz?kdyz s nimi uzavru novou smlouvu,neanuluji tím tu starou?DĚKUJI.

Odpovědi
postcd

jako laik bych tipoval, že se stará klasická nájemní smlouva NEanuluje novou
bych NEmyslel, že s vypršením smlouvy vyprší i dluh. Bych byl rád že se mnou vůbec chtějí podepsat smlouvu.