pn65

Jak mám dál postupovat, když se nemohu nijak spojit s exekutorem?

Volal jsem mu, ale mám celý den obsazovací tón a na meil mi neodpovídá.
Byl jsem přímo na adrese exekutorského úřadu, ale nikoho jsem nenašel.

Co dělat.

Nejlepší odpověď
gecco

Vepište odpověď…A co potřebuješ?? – popřát mu dobrou chuť asi ne, viď???
😁

Komunikovat s ním můžeš přes datové schránky (pokud ji máš – a nebo máš elektronický podpis) a nebo doporučeným dopisem…

Další odpovědi
Pepa25

A o čem si s ním potřebuješ popovídat? Úřední komunikace by měla proběhnout ve tvém vlastním zájmu prokazatelně, tedy písemně …

zzzlatokopka

flodur ombucman se exkucemi nezabývá:-(((

Kontaktuj soud, který ex. příkaz vydal, ten nad exekutorem provádí dohled.

Nejlepší je kontaktovat ho písemně, doporučeným dopisem.

flodur

Vím zřejmě koho myslíš,jeho jméno jsi dnes tady napsal a admin tu otázku smazal.Mohu jen konstatovat že ten člověk na nic nereaguje jen hrabe peníze,já se obrátím na ombucmana.
Doplňuji:
Už se o to snažím třetí měsíc.