Mám exekuci na plat.Do 15 dnů jsem se odvolal. Věc trvá přes 2 měsíce a já stále nemám rozhodnutí jak mám postupovat dál

Uhradil jsem exekuční ppoplatky , v práci mi zadržují část platu . Požádal jsem písemně exekutora o splátkový kalendář a do dnešního dne nevím co bude dál věc se táhne déle 2 měsíců. Existuje nějaká lhůta k posouzení mého případu popř. Mám nějaké další možnosti jak věc urychlit ? Děkuji za odpověď

Odpovědi
čukotka

Z vlastní zkušenosti vím že: nejlépe se dohodnete nebo dozvíte maximum při osobním setkání v kanceláři exekutora.Na každé písemnosti od exekutora je spojení buď přímo na exekutora nebo na vykonavatele.