Jak lze odstranit fleky od nafty,kterou jsem si postříkal kalhoty?

Jak se zbavit nečistot z oděvu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

pár rad jak na to nalij na to benzín nebo ředidlo pak na to dej máslo a nakonec tam dej prací prášek vanis a avivas lenor pak to smíchej a dej do pračky a hotovo ale když se něco potentuje nezodpovídám za to tak to nezkoušej protože sem to netestoval jenom někde přečetl,,,.

Další odpovědi:

Zlatý

vyčistit to benzínem a vatičkou který koupíš ve všech drogeriích .a pak to jen vyprat na 60 stupních

Pokročilý

Nedělejte s tím vůbec nic a vezměte to do čistírny. Nafta se v domácích podmínkách beze zbytku odstraňuje velmi obtížně a pokud do čistírny vyrazíte až po vyzkoušení několika domácích zaručených rad, je poměrně pravděpodobné, že už se zapranou skvrnou neudělají také nic.

Pokročilý

no jednoduchy koupit nejaky pripravek na odstranovaní skvrn.... nebo a ted nekecam, mel jsem to jako vychytavku v navodu u pracky namazat zaskvrnena mista maslem a vyprat. Ale pokud jde o neco jako kalhoty na svatbu dak bych se taky priklanel k te cistirne.... jinak nejlepsi pripravek na skvrny je VANIS, doufam ze jsem to dobre napsal:-)

Pokud máte zájem na tom ty kalhoty nadále používat, tak pomůže jedině čistírna...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.